Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Pracownicy DPS Uzdowo podczas szkolenia z tematyki stresu w pracy i wypalenia zawodowego.

Z badań wynika że pracownicy branż pomocowych zostają najczęściej ofiarami wypalenia zawodowego.

Ta grupa zawodowa jest często narażona na działanie dużego stresu, a wiadomo, że długotrwały stres może prowadzić do wypalenia zawodowego. Właśnie dlatego Centrum Szkoleniowe „AGBAR” przeprowadziło, trzeciego października, szkolenie mające na celu, poszerzenie wiedzy na temat stresu jak i wypalenia zawodowego.

Podczas tego szkolenia pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Uzdowie mogli zapoznać się z:

  • Definicją stresu i wypalenia zawodowego,
  • Testami na poziom stresu w pracy i na poziom wypalenia zawodowego,
  • Technikami automasażu,
  • Technikami relaksacji,
  • Możliwością zagrożenia mobinggiem w pracy,
  • Prostymi sposobami na obniżenie poziomu stresu,
  • Metodami na zatrzymanie eskalacji stresu.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że szkolenie, które było finansowane ze środków Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oddział Olsztyn, przeznaczonych na prewencje wypadkową, zostało tak dobrze przyjęte przez słuchaczy.

Naszym celem jest promocja dobrych nawyków i praktyk podczas pracy, jak i szerzenie wiedzy na temat zdrowia i profilaktyki zachorowań na choroby zawodowe.

Naszym zdaniem jest jeszcze wiele do zrobienia w tej dziedzinie. Jeśli chcesz zgłosić swoją firmę do projektu to zapraszam do kontaktu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jak wziąć udział w darmowych szkoleniach finansowanych przez ZUS Olsztyn, to zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Podpowiadam, że mamy 4 tematy do wyboru.