Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Kurs na wózki widłowe Pomorskie, Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot - Kat II WJO oraz I WJO 

Szkolenia dla os. indywidualnych - Malbork, Grobelno 8.

Cena - 1000 zł wraz z egzaminem UDT (egzamin UDT po około 30 dniach od szkolenia). 

Zapisy do 31 maja: 

 • Szkolenie - czerwiec
  • 14.06 15-20
  • 15.06 9-16
  • 22.06 9-16
  • 29.06 9-16
  • Dodatkowe terminy zajęć praktycznych indywidualnie ustalane z grupą.
 • Egzamin UDT na początku lipca.

Zapisy tel: 698-202-987 lub szkola.agbar@gmail.com

Już ponad 2000 osób uzyskały swoje uprawnienia! Uzyskaj i Ty.

Szkolenia dla firm:

Współpracujemy z firmami w wskazanych województwach. 

Aż 99% szkoleń odbywa się w siedzibie naszych klientów, dla mnie dojazd to nie problem :)

Termin szkolenia umawiany jest indywidualnie, po około 30 dniach od szkolenia odbędzie się egzamin UDT u Państwa w zakładzie pracy. 
Takie rozwiązanie jest najlepsze dla pracowników, ponieważ daje im to czas na przygotowanie się do wymagającego egzaminu Państwowego. 

 

Współpracując otrzymują Państwo:

 • Zajęcia oraz egzamin UDT organizowane w zakładach pracy.
 • Spotkania po 6 - 8h teoria/praktyka w zakładzie pracy. Ilość spotkań i godziny szkoleń ustalane indywidualnie.
 • Wszystkie niezbędne materiały dla pracowników.
 • Pełną opiekę nad dokumentacją.
 • Bardzo sympatycznego prowadzącego :)

Cennik:

 • Kurs: 
  • 4 - 1000 zł os. z egzaminem UDT
  • 5 do 9 - 900 zł os. z egzaminem UDT
  • 10 i więcej - 850 zł os. z egzaminem UDT
 • Dojazd 0 zł.

Praca na wózku bez uprawnień UDT. Dla kogo i do kiedy?

Przebieg współpracy:

1. Ustalenie harmonogramu spotkań.

2. Szkolenie.

3. Egzamin UDT.

4. Wydanie dokumentacji.

Kontakt:

Tel: 698-202-987, szkola.agbar@gmail.com 

Zaufali nam:

-> Carrefour

-> E.leclerc

-> Ziaja

-> Chiquita

-> Press glass

-> Silgan

-> GWIK Gdańsk

-> Flextronics

-> Huber+Suhner

-> Kram S.A.

+ 120 firm

-> Ponad 2 000 przeszkolonych pracowników.

 

Zmiany prawne wprowadzone od 10-08-2018r nowelizacja 15.10.2019r.:

 1. Wszyscy operatorzy zatrudnieni po 10-08-2018 r. muszą posiadać uprawnienia UDT na wózki jezdniowe.
  • Wszystkie inne dokumenty nie uprawniają do poruszania się wózkiem jezdniowym.

 2. Operatorzy zatrudnieni przed 10-08-2018 r. posiadający certyfikat o ukończeniu kursu oraz posiadający imiennie zezwolenie na kierowanie wózkiem jezdniowym wystawione przez przedsiębiorstwo nie wcześniej:
  • niż 31-12-2004, mogą legalnie pracować do 31.12.2023r.
  • niż 31-12-2014, mogą legalnie pracować do 31.12.2026r.
  • niż 01-01-2015, mogą legalnie pracować do 31.12.2027r.
   Po upływie w/w terminu każdy operator musi posiadać uprawnienia UDT.

Nota prawna.
Rozporządzenie z 15 grudnia 2017 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

Nowelizacja. 
Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 8 października 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

Kandydaci potrafiący operować wózkiem widłowym są dziś bardziej pożądani przez pracodawców z branży niż osoby, którym takich kwalifikacji brakuje. Warto wyrobić sobie uprawnienia już teraz, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. 

Oferujemy kurs na operatora wózka widłowego w Gdańsku wraz z umiejętnością bezpiecznej wymiany butli gazowej. Nasz program szkoleniowy oparty jest na wytycznych udostępnionych przez Urząd Dozoru Technicznego. Zawiera on szczegółowe zalecenia odnośnie wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą muszą posiąść kursanci, aby zdobyć odpowiednie kwalifikacje. Szkolenia prowadzone przez Centrum Szkoleniowe Agbar spełniają wszystkie te wymogi, dzięki czemu nasi absolwenci są gotowi podjąć od razu po ich ukończeniu pracę w zakładzie. Po pomyślnym zakończeniu kursu na wózek widłowy w Gdańsku uczestnicy przystąpią do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego.

Aby przystąpić do kursu, wystarczy spełnić kilka minimalnych wymagań. Potrzebne jest ukończenie osiemnastego roku życia oraz wykształcenie co najmniej podstawowe. Można więc powiedzieć, że operowanie wózkiem widłowym jest pracą niemal dla każdego – ale tylko pod względem dostępu do szkoleń. Wiedzę i umiejętności trzeba nabyć już na specjalnym kursie.

Ile kosztuje zdobycie uprawnień na wózki widłowe w Gdańsku? Nasza firma oferuje kurs w cenie 500 zł za osobę. Koszt obejmuje profesjonalne wykłady oraz otrzymane na własność materiały dydaktyczne w postaci skryptu przygotowanego przez wykładowcę, a także zajęcia praktyczne na placu szkoleniowym, w czasie których trzeba wsiąść za stery wózka widłowego i wykonać manewry z wykorzystaniem palet. Ponadto w cenę wliczone jest szkolenie z bezpiecznej wymiany butli gazowej, co obecnie jest wymagane prawnie, aby móc samodzielnie wymienić butlę LPG. Uprawnienia przyznawane są na okres 10 lat II WJO oraz 5 lat I WJO, odnowienie uprawnień jest darmowe.

Pieniądze przeznaczone na szkolenie szybko się zwracają. Posiadając dodatkowe uprawnienia zwiększa się szansę na lepszą pensję. Zaświadczenie o odbytym egzaminie Państwowym wydane w języku polskim jest sygnałem dla zagranicznych pracodawców, że zatrudniają kompetentnego pracownika. Te dokumenty mogą być honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Ponieważ operatorzy wózków widłowych są pożądanymi pracownikami w całej Europie, po ukończeniu kursu można dosłownie przebierać w ofertach i nie ograniczać się tylko do jednego regionu.

Szanujemy czas naszych kursantów, dlatego dostosowujemy godziny oraz terminy kursów na wózki widłowe w Trójmieście indywidualnie do potrzeb kursantów. Jedyną możliwością przeprowadzenia szkoleń jest odbycie kursu w siedzibie klienta, co jest wygodnym rozwiązaniem dla pracowników zakładu.

Zaletą skorzystania z naszej firmy jest przeprowadzanie kursów przez doświadczonych specjalistów, którzy w przystępny i atrakcyjny sposób przekazują swoją wiedzę. Dzięki temu nawet nieobeznani z tematem kursanci szybko pojmą zasady obsługi wózków widłowych. Oferujemy możliwość konsultacji w razie problematycznych zagadnień i natychmiast weryfikujemy nabyte przez praktykantów umiejętności. Wydajemy pełną dokumentację potwierdzającą odbyte szkolenie – w języku polskim – co pomaga w przypadku poszukiwania pracy wymagającej odpowiednich kwalifikacji zarówno w kraju, jak i za granicą. Po ukończeniu naszego kursu na wózki widłowe kursantom zostają materiały szkoleniowe, do których można wrócić w razie potrzeby i przypomnieć sobie kilka potrzebnych faktów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursu na wózki widłowe w województwie pomorskim. Centrum Szkoleniowe Agbar gwarantuje profesjonalne szkolenia dla całego regionu.