Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Kurs na wózki widłowe Gdańsk, Trójmasto, Pomorskie.

Zapoznaj się z naszą ofertą – klik, lub zadzwoń - 698-202-987, aby uzgodnić termin.

Szkolenia dla osób indywidualnych odbywają się w siedzibie naszej firmy w Malborku.

Jeśli chcesz sprawdzić gdzie to jest zapraszam do zakładki kontakt.

Szkolenia dla firm mogą zostać zorganizowane się na terenie Państwa firmy na terenie trójmiasta lub okolicach.

Cennik:

 • Kurs - 400 zł 
 • Dojazd - 100 zł
 • Egzamin UDT - 152 zł
 • Egzamin poprawkowy - 252 zł (egzamin + zgłoszenie)

Darmowy dojazd min. 3 osoby. 


Cennik certyfikatów:

 • Dokumenty wydajemy są BEZPŁATNIE w językach: polskim i angielskim.
 • Szwedzki, niderlandzki i norweski - 50 zł.
 • Pozostałe - 150 zł.

 Przebieg szkolenia dla osoby indywidualnej:

 • Kursant wypełnia formularz zgłoszeniowy oraz reguluje należność.
 • Zgłaszamy uczestnika do egzaminu państwowego.
 • Po wypełnieniu formalności otrzymuje materiały szkoleniowe.
 • Kursant przyswaja materiał.
 • UDT informuje 14 dni przed datą egzaminu o jego terminie.
 • W przeciągu 14 dni organizowane są 1-3 spotkań przygotowujące kursanta do egzaminu. Są to zajęcia teoretyczne jak i praktyczne.
 • Egzamin teoretyczny odbywa się w siedzibie UDT, egzamin praktyczny odbywa się w siedzibie placówki szkolącej. 
 • Po zdanym egzaminie teoretycznym oraz praktycznym kursant odbiera dokumenty w siedzibie firmy szkolącej. 

Przebieg szkolenia dla firm ustalamy indywidualnie

Dla pracujących za granicą:

 • Szkolenie indywidualne z wydaniem certyfikaty ukończenia kursu. Po więcej informacji prosimy o kontakt.

Kandydaci potrafiący operować wózkiem widłowym są dziś bardziej pożądani przez pracodawców z branży niż osoby, którym takich kwalifikacji brakuje. Warto wyrobić sobie uprawnienia już teraz, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. 

Oferujemy kurs na operatora wózka widłowego w Gdańsku wraz z umiejętnością bezpiecznej wymiany butli gazowej. Nasz program szkoleniowy oparty jest na wytycznych udostępnionych przez Urząd Dozoru Technicznego. Zawiera on szczegółowe zalecenia odnośnie wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą muszą posiąść kursanci, aby zdobyć odpowiednie kwalifikacje. Szkolenia prowadzone przez Centrum Szkoleniowe Agbar spełniają wszystkie te wymogi, dzięki czemu nasi absolwenci są gotowi podjąć od razu po ich ukończeniu pracę w zakładzie. Po pomyślnym zakończeniu kursu na wózek widłowy w Gdańsku uczestnicy otrzymują stosowne zaświadczenie, wydawane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej. Dodatkowo przyznawana jest kopia tego dokumentu w języku angielskim.

Aby przystąpić do kursu, wystarczy spełnić kilka minimalnych wymagań. Potrzebne jest ukończenie osiemnastego roku życia oraz wykształcenie co najmniej podstawowe. Można więc powiedzieć, że operowanie wózkiem widłowym jest pracą niemal dla każdego – ale tylko pod względem dostępu do szkoleń. Wiedzę i umiejętności trzeba nabyć już na specjalnym kursie.

Ile kosztuje zdobycie uprawnień na wózki widłowe w Gdańsku? Nasza firma oferuje kurs w cenie 400 zł za osobę. Koszt obejmuje profesjonalne wykłady oraz otrzymane na własność materiały dydaktyczne w postaci skryptu przygotowanego przez wykładowcę, a także zajęcia praktyczne na placu szkoleniowym, w czasie których trzeba wsiąść za stery wózka widłowego i wykonać manewry z wykorzystaniem palet. Ponadto w cenę wliczone jest szkolenie z bezpiecznej wymiany butli gazowej, co obecnie jest wymagane prawnie, aby móc samodzielnie wymienić butlę LPG. Uprawnienia przyznawane są dożywotnio, nie ma więc wymogu odnawiania zaświadczeń co kilka lat, jak np. w przypadku egzaminów SEP, więc koszt kursu to jednorazowy wydatek.

Pieniądze przeznaczone na szkolenie szybko się zwracają. Posiadając dodatkowe uprawnienia zwiększa się szansę na lepszą pensję. Zaświadczenie o odbytym kursie wydane w języku angielskim jest sygnałem dla zagranicznych pracodawców, że zatrudniają kompetentnego pracownika. Te dokumenty są honorowane we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Ponieważ operatorzy wózków widłowych są pożądanymi pracownikami w całej Europie, po ukończeniu kursu można dosłownie przebierać w ofertach i nie ograniczać się tylko do jednego regionu.

Szanujemy czas naszych kursantów, dlatego dostosowujemy godziny oraz terminy kursów na wózki widłowe w Trójmieście indywidualnie do potrzeb kursantów. Jedyną możliwością  przeprowadzenia szkoleń jest odbycie kursu w siedzibie klienta, co jest wygodnym rozwiązaniem dla pracowników zakładu.

Zaletą skorzystania z naszej firmy jest przeprowadzanie kursów przez doświadczonych specjalistów, którzy w przystępny i atrakcyjny sposób przekazują swoją wiedzę. Dzięki temu nawet nieobeznani z tematem kursanci szybko pojmą zasady obsługi wózków widłowych. Oferujemy możliwość konsultacji w razie problematycznych zagadnień i natychmiast weryfikujemy nabyte przez praktykantów umiejętności. Wydajemy pełną dokumentację potwierdzającą odbyte szkolenie – także w języku angielskim – co pomaga w przypadku poszukiwania pracy wymagającej odpowiednich kwalifikacji zarówno w kraju, jak i za granicą. Po ukończeniu naszego kursu na wózki widłowe kursantom zostają materiały szkoleniowe, do których można wrócić w razie potrzeby i przypomnieć sobie kilka potrzebnych faktów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty kursu na wózki widłowe w województwie pomorskim. Centrum Szkoleniowe Agbar gwarantuje profesjonalne szkolenia dla całego regionu.