Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Kurs na wózki widłowe Pruszcz Gdański

Zapoznaj się z naszą ofertą – klik, lub zadzwoń - 698-202-987, aby uzgodnić termin.

Szkolenia dla osób prywatnych odbywają się w Malborku.
Szkolenia dla firm mogą odbywać się na terenie Pruszcza Gdańskiego lub okolicach. Darmowy dojazd min. 3 osoby.

Cennik:
Kurs 400 zł 
Dojazd 100 zł

Centrum Szkoleniowe AGBAR – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego zaprasza wszystkich chętnych i zainteresowanych z miasta – Pruszcze Gdański, oraz z okolic miasta, na kurs operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych.

Z racji tego, że w ciąż się rozwijamy, w szczególności na terenie pomorza, chcielibyśmy do naszej oferty szkoleniowej dodać kolejne miasto jakim jest Pruszcze Gdański. Z racji tego, że kursy na wózki widłowe są głównym nurtem wiodącym w naszym centrum szkoleniowym, to nie moglibyśmy ominąć takiego miasta jakim jest Pruszcz Gdański. Dlaczego? Dlatego, że Pruszcz z racji swojego położenia jest kolebką przemysłową Gdańska. Dotychczas przeprowadzaliśmy szkolenia na wózki widłowe w Gdańsku, ale teraz chcemy iść o krok dalej.

Naszym założeniem jest spełnienie wszystkich wymagań naszych klientów w przystępnej cenie, dlatego świadczymy usługi w konkurencyjnej cenie, z dostosowaniem się do potrzeb naszych klientów. Jeśli mają Państwo w zakładzie pracy, w swojej firmie, lub na placu, wózek jezdniowy podnośnikowy, jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenie w Państwa siedzibie, co drastycznie skraca czas oraz koszty, które musieli by Państwo ponieść, gdy trzeba by było dowieść pracownika na miejsce szkolenia oraz zwolnić go z dnia pracy lub przerwać produkcję.

Kolejnym plusem szkoleń, które prowadzimy jest to, iż terminy szkoleń na wózki widłowe w Pruszczu Gdańskim ustalamy indywidualnie pod klienta. Nie muszą Państwo czekać na zebranie się grupy lub dostosowywać się pod dyspozycyjność wykładowcy. To wykładowca dostosuje termin szkolenia na wózki widiowe pod Państwa, a sam termin oczekiwania to około 1 – 2 dni.

Również pora dnia nie gra dla nas roli. Jedl chcą Państwo przeszkolić swoich pracowników na operatora wózka widłowego, jesteśmy wstanie zorganizować kurs w godzinach pracy, bez znaczenia czy, to będą godziny przed południowe czy popołudniowe. Również po zmroku na otwartym terenie, szkolenia na wózki widłowe w Pruszczu Gdańskim, mogą się odbyć bez najmniejszego problemu, pod warunkiem, że plac ma własne oświetlenie.