Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Kurs na wózki widłowe Starogard Gdański

NASI KURSANCI ZDAJĄ EGZAMIN PAŃSTWOWY W 87% ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM - SPRAWDŹ

Cennik:

 • Kurs
  • 1 do 4 - 400 zł os.
  • 5 do 9 - 350 zł os.
  • 10 i więcej - 300 zł os.
 • Dojazd do zamawiającego - indiwidualnie
 • Egzamin UDT - 171,94 zł
 • Pełnomocnictwo - 18 zł
 • Egzamin poprawkowy - 270 zł (egzamin + zgłoszenie)

Darmowy dojazd do firmy zamawiającego min. 3 osoby.

Przebieg szkolenia:

 • Wypełnienie zgłoszeń na egzamin UDT osobiście / listownie.
 • Wpłata za: szkolenie + egzamin + pełnomocnictwo.
 • 2 spotkania przygotowujące do egzaminu w siedzibie zamawiającego / szkolącego.
 • Egzamin teoretyczny w siedzibie UDT / zamawiającego - powyżej 10 uczestników.
 • Egzamin praktyczny w siedzibie szkolącego / zamawiającego

Zmiany prawne wprowadzone od 10-08-2018 r.:

 1. Wszyscy operatorzy zatrudnieni po 10-08-2018 r. muszą posiadać uprawnienia UDT na wózki jezdniowe.
  • Wszystkie inne dokumenty nie uprawniają do poruszania się wózkiem jezdniowym

 2. Operatorzy zatrudnieni przed 10-08-2018 r. posiadający certyfikat o ukończeniu kursu.
  • Operatorzy posiadający imiennie zezwolenia na kierowanie wózkiem jezdniowym wystawione nie wcześniej niż 01-01-2015, mogą legalnie pracować do 31.12.2021r.
   Po upływie w/w terminu każdy operator musi posiadać uprawnienia UDT.

Nota prawna.
Rozporządzenie z 15 grudnia 2017 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

Tel: 698-202-987
Mail: szkola.agbar@gmail.com

Centrum Szkoleniowe AGBAR Bartosz Pufal – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego, zaprasza wszystkich zainteresowanych kursem na wózki widłowe w Starogardzie Gdańskim.

Kurs na operatora wózka jezdniowego podnośnikowego organizujemy na terenie Starogardu Gdańskiego pod warunkiem, że posiadają Państwo własny wózek widłowy oraz plac manewrowy, na którym mógłby by się dobyć zajęcia praktyczne. W ramach kursu uzyskują Państwo:

 1. Zaświadczenie o ukończeniu kursu na operatora wózka jezdniowego podnośnikowego, zgodne z § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012r.
 2. Materiały szkoleniowe,
 3. Miłą atmosferę oraz doświadczonego wykładowcę .

Jeśli mają Państwo na terenie swojego zakładu wózki jezdniowe podnośnikowe zasilane gazem, to również, podczas kursu, będą mogli Państwo zdobyć umiejętność bezpiecznej wymiany butli z gazem.

Oprócz Pruszcza Gdańskiego polecamy również szkolenia na wózki widłowe w ościennych miastach. Takie kursy organizujemy między innymi w Pruszczu Gdańskim, w samym Gdańsku jak i w Trójmieście, w Tczewie, Malborku, w Nowym Dworze Gdańskim, a dla klientów którzy mieli by większą ilość osób do przeszkolenia, jesteśmy w stanie zorganizować kurs na wózki jezdniowe na terenie całego województwa pomorskiego.

Co trzeba zrobić aby móc wziąć udział w kurskie na operatora wózka jezdniowego podnośnikowego? Poniżej przedstawimy wszystkie wymagania, które obowiązują przy tego typu kurach:

 1. Mieć ukończone 18 lat.
 2. Być zdrowym i sprawnym fizycznie, co umożliwi prawidłowe poruszanie się wózkiem jezdniowym podnośnikowym.
 3. Mieć zdolność prawną.

Jeśli chcą Państwo zgłosić swoich pracowników na kurs na wózki widłowe w Pruszczu Gdańskim, należy podczas kontaktu mailowego lub telefonicznego ustalić datę szkolenia oraz poprzez naszą stronę internetową – www.agbar.pl, w zakładce kontakt, wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy online lub pobrać, ten który jest dostępny na stronie. Po pobraniu formularzu, należy go wydrukować, wypisać i odesłać skanem na podany adres mailowy, w który znajduje się w zakładce kontakt.