Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Kurs na wózek widłowy w Tczewie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, lub zadzwoń: 698-202-987

Szkolenia dla osób prywatnych odbywają się w Malborku.
Szkolenia dla firm mogą odbywać się na terenie Tczewa lub okolicach. Darmowy dojazd min. 3 osoby.

Cennik:
Kurs 400 zł 
Dojazd 100 zł

Kurs operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej w Tczewie

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji jest bardzo ważne na współczesnym rynku pracy. Dzięki temu zwiększa się swoje szanse na znalezienie dobrego zatrudnienia i satysfakcjonującej pensji. A do najczęściej poszukiwanych przez pracodawców fachowców należą operatorzy wózków widłowych.

Centrum Szkoleniowe Agbar zaprasza do zaznajomienia się z naszą ofertą przeprowadzenia kursu na wózek widłowy w Tczewie. Profesjonalna kadra jest przygotowana do szkolenia także w zakresie bezpiecznej wymiany butli gazowej, co jest od pewnego czasu wymagane prawnie. Program oparty na zaleceniach Urzędu Dozoru Technicznego pozwala na otrzymanie po ukończeniu kursu stosownego zaświadczenia, który wydawany jest w dwóch kopiach: w języku polskim i angielskim. Dokument jest ważny na terenie całej Unii Europejskiej.

Przystąpienie do kursu wiąże się ze spełnieniem kilku podstawowych wymagań: należy mieć ukończone 18 lat i wykształcenie co najmniej podstawowe.

Szkolenie odbywa się w formie wykładów i zajęć praktycznych, podczas których kursanci zapoznają się z podstawami potrzebnymi do fachowego wykonywania powierzonych zadań i będą mogli od razu sprawdzić się na placu manewrowym (z wykorzystaniem palet). Uczestnicy dostaną także na własność specjalne materiały pomocnicze, przygotowane przez wykładowcę. Komplet informacji pozwoli utrwalić przyswojoną wiedzę i wrócić do niej w razie konieczności.

Ile kosztuje kurs na wózki widłowe w Tczewie? Cena szkolenia wynosi 400 zł za osobę. Jest to jednorazowy wydatek, ponieważ uprawnień na operatora tych maszyn nie trzeba odświeżać co kilka lat – certyfikaty przyznawane są dożywotnio. Godziny i terminy kursu dostosowujemy indywidualnie pod klienta, ponieważ cenimy czas naszych kursantów i ich pracodawców. Możemy też zaproponować odbycie szkolenia w miejscu wskazanym przez klienta.

Zachęcamy do skorzystania z naszego kursu w Tczewie. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do operowania maszynami widłowymi.