Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

Kurs na wózki widłowe Tczew.

Szkolenia dla osób indywidualnych odbywają się w siedzibie naszej firmy w Malborku.

Szkolenia dla firm mogą zostać zorganizowane na terenie Państwa firmy w Tczewie lub okolicach.

Cennik:

 • Kurs
  • 1 do 4 - 400 zł os.
  • 5 do 9 - 350 zł os.
  • 10 i więcej - 300 zł os.
 • Dojazd do zamawiającego - indiwidualnie
 • Egzamin UDT - 152 zł
 • Pełnomocnictwo - 18 zł
 • Egzamin poprawkowy - 252 zł (egzamin + zgłoszenie)

Darmowy dojazd do firmy zamawiającego min. 3 osoby.

Przebieg szkolenia:

 • Wypełnienie zgłoszeń na egzamin UDT osobiście / listownie.
 • Wpłata za: szkolenie + egzamin + pełnomocnictwo.
 • 2 spotkania przygotowujące do egzaminu w siedzibie zamawiającego / szkolącego.
 • Egzamin teoretyczny w siedzibie UDT / zamawiającego - powyżej 10 uczestników.
 • Egzamin praktyczny w siedzibie szkolącego / zamawiającego

Zmiany prawne wprowadzone od 10-08-2018 r.:

 1. Wszyscy operatorzy zatrudnieni po 10-08-2018 r. muszą posiadać uprawnienia UDT na wózki jezdniowe.
  • Wszystkie inne dokumenty nie uprawniają do poruszania się wózkiem jezdniowym

 2. Operatorzy zatrudnieni przed 10-08-2018 r. posiadający certyfikat o ukończeniu kursu.
  • Operatorzy posiadający imiennie zezwolenia na kierowanie wózkiem jezdniowym wystawione nie wcześniej niż 01-01-2015, mogą legalnie pracować do 31.12.2021r.
   Po upływie w/w terminu każdy operator musi posiadać uprawnienia UDT.

Nota prawna.
Rozporządzenie z 15 grudnia 2017 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy użytkowaniu wózków jezdniowych z napędem silnikowym.

Tel: 698-202-987
Mail: szkola.agbar@gmail.com


Kurs operatora wózka widłowego z wymianą butli gazowej w Tczewie

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji jest bardzo ważne na współczesnym rynku pracy. Dzięki temu zwiększa się swoje szanse na znalezienie dobrego zatrudnienia i satysfakcjonującej pensji. A do najczęściej poszukiwanych przez pracodawców fachowców należą operatorzy wózków widłowych.

Centrum Szkoleniowe Agbar zaprasza do zaznajomienia się z naszą ofertą przeprowadzenia kursu na wózek widłowy w Tczewie. Profesjonalna kadra jest przygotowana do szkolenia także w zakresie bezpiecznej wymiany butli gazowej, co jest od pewnego czasu wymagane prawnie. Program oparty na zaleceniach Urzędu Dozoru Technicznego pozwala na otrzymanie po ukończeniu kursu stosownego zaświadczenia, który wydawany jest w dwóch kopiach: w języku polskim i angielskim. Dokument jest ważny na terenie całej Unii Europejskiej.

Przystąpienie do kursu wiąże się ze spełnieniem kilku podstawowych wymagań: należy mieć ukończone 18 lat i wykształcenie co najmniej podstawowe.

Szkolenie odbywa się w formie wykładów i zajęć praktycznych, podczas których kursanci zapoznają się z podstawami potrzebnymi do fachowego wykonywania powierzonych zadań i będą mogli od razu sprawdzić się na placu manewrowym (z wykorzystaniem palet). Uczestnicy dostaną także na własność specjalne materiały pomocnicze, przygotowane przez wykładowcę. Komplet informacji pozwoli utrwalić przyswojoną wiedzę i wrócić do niej w razie konieczności.

Ile kosztuje kurs na wózki widłowe w Tczewie? Cena szkolenia wynosi 400 zł za osobę. Jest to jednorazowy wydatek, ponieważ uprawnień na operatora tych maszyn nie trzeba odświeżać co kilka lat – certyfikaty przyznawane są dożywotnio. Godziny i terminy kursu dostosowujemy indywidualnie pod klienta, ponieważ cenimy czas naszych kursantów i ich pracodawców. Możemy też zaproponować odbycie szkolenia w miejscu wskazanym przez klienta.

Zachęcamy do skorzystania z naszego kursu w Tczewie. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie do operowania maszynami widłowymi.